درباره ما

شرکت خانه‌ی هوشمند بهار ایرانیان توسط متخصصان و دانش آموختگان تخصصی رشته‌ی برق تاسیس شده و در زمینه‌ی طراحی،تجهیز و اجرای هوشمندسازی منازل و ساختمان‌های مسکونی،تجاری،اداری،مراکز آموزشی،درمانی و... فعالیت می‌کند و تمرکز خود را بر ایجاد بستری برای آسایش و امنیت بیشتر ایرانیان عزیز قرار داده است.


تفاوتی ندارد که خانه شما در حال ساخت ، در حال بازسازی و یا حتی قدیمی باشد، در هرحال متخصصین ما راهی برای هوشمند شدن خانه شما با بودجه دلخواه شما دارند.

با خانه هوشمند بهار شما حتی با بودجه اندک هم قادر خواهید بود ساختمان و واحد مسکونی خود را هوشمند کنید. فقط کافیست از بین طرح های متنوع ما ،مناسب ترین را برای خود انتخاب کنید.


این شرکت همواره برآن است تا با تکیه بر دانش روز و فناوری‌های مدرن، جدیدترین و بهترین خدمات را در زمینه‌ی هوشمندسازی BMS در اختیار هموطنان و به ویژه هم استانی های عزیز قرار دهد.

تخصص شرکت خانه هوشمند بهار ایرانیان در استفاده از پروتکل های سیمی (wired)  همچون BUS و KNX  و همچنین پروتکل های بیسیم (wireless) همچون  Bluetooth , Wifi ,Zigbee میباشد که محبوب ترین پروتکل های حال حاضر جهان و موجود در ایران هستند.


تمام محصولات ما دارای گارانتی و پشتیبانی بلند مدت بوده تا خانه هوشمند بهار انتخابی مناسب برای شما باشد.